برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1640 , پاسخ ها : 2
موضوع: خواهشا این ارور رو کمک کنید

خواهشا این ارور رو کمک کنید

سلام خسته نباشید
    من المنت تری دی رو سالم نصب کردم ورژن دو هم هست .
    ولی هر بار میخوام پروژه ای که دانلود کردم باز کنم این پیغام میاد
    با افتر افکت 2017 میزنم ارور اولی میاد
    با افتر افکت 2014 میزنم ارور دومی میاد
    چکار کنم لطفا کمکم کنید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، افترافکت 2014 برخی از فایلهای المنت تری دی 2.2.2 را ساپورت نمیکند لذا ایرور " دِباگ " میدهد . اما در افتر افکت 2017 همانطور که بگمانم دو روز قبل هم این پرسش را مطرح فرمودید و استاد هادیپور هم پاسختان را دادند ، برخی از فایلهای شما در داخل پوشه پروژه تان یا وجود ندارند و یا به برخی از مدلهای آماده در المنت تری دی رفرنس میدهند که در سیستم شما موجود نیستند . بهرحال شما باید پوشه مذکور را " ریلینک " کنید و آدرس درست و صحیح آنچه را که جستجو میکند به سیستم معرفی کنید . البته با توجه به ذات پروژه های آماده احتمال اینکه المنت تری دی شما فاقد یک مدل خاص باشد کم است و مطمئناً پوشه مذکور در پروژه آماده تان است که دچار مشکل شده است . یعنی چیزی کم داشته و یا هنگام انتقال به محل فعلی در سیستم شما دچار اشکال و کمبود شده است . گاهی هم طولانی بود و شباهت اسامی سبب این قبیل مشکلات هم میشود . در هر صورت بنظر پوشه پروژه آماده ی شما ایراد دارد .موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 10-25-17 در ساعت 01:19

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    البته یه احتمال هم وجود داره، آدرسِ فولدری که پروژه شما و فایلهاش در آن هست بیش از حد بزرگه، سیستم عامل یه محدودیتی توی آدرس دهی داره.

چند تا فولدر با نامهای طولانی میتونه مشکل ساز بشه.

شما الان به احتمال زیاد چند تا فولدی دارید که داخلشون فقط یک فولدر دیگه است، آخرین فولدری را که حاوی پروژه و فایلهای اصلی است را کات کنید و به ریشه درایو E منتقل کنید.

اگر در هنگام این کار سیستم عامل به شما پیغام خطای Address is too long را داد، فولدرهای قبل از این فولدر را تغییر نام بدید به یه اسم تک حرفی، مثلاً A - B - C.... و مجدداً داخل آنها شده و آخرین فولدر حاوی دیتا را جابجا کنید.

حالا باید بتونید بدون مشکل توی AE2017 پروژه را باز کنید، برای اینکه توی AE2014 بتونید همین پروژه را بدون پیغام خطا باز کنید، AE را باز کنید، ابتدا یک پروژه جدید بسازید، پلاگین e3D را روی یک سالید اعمال کنید، سپس پروژه آماده را باز کنید.

کلمات کلیدی این موضوع