برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1460 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در رندر ادوبی انکودر

مشکل در رندر ادوبی انکودر

سلام دوستان
    درانکودر میشه pause کرد و لپ تاب رو خاموش بعد روشن کنیم و ادامه انکودر رو بزنیم اجرا بشه؟؟
    با افترافکت یه موشن گرافیک ساختم برا رندر از انکودر استفاده کردم...تا الان که 31 ساعت از رندر رفته و اخرای اخرای رندر گیریه که خودش تخمین زده 1 ساعت و نیم مونده ولی این قسمت اخرش خیلی خیلی کند میش میره در حدی که تا 10--15 ساعت دیگه فک کنم بشه در حالی که این قسمت رندر گیری اصلا چیز خاصی نیست. و افکت سنگینی اصلا نداره...

به نظرتون میشه pause رو بزنم و موقتا لپ تابو خاموش کنم یه استراحتی بکنه بعد ادامه بدم؟... اصلا این قابلیت رو انکودر داره؟؟
    کلا یه 10 ثانیه اخر کار مونده که نیاز ندارم یه جوری میشه قطع کرد که رندر تا الانش حفظ بشه؟
    زمان کل 5 دقیقه
    ویرایش توسط hosseinhh : 12-05-16 در ساعت 10:38

یه سری سرچ توی نت انجام دادم نتیجه کلی بر این شد که
    میشه توقف کرد و بعد pc رو sleep کرد(نه خاموش.shutdown) و بعد روشن کرد و ادامه داد...و همچنین اگه فرمت خروجیم jpeg sequence باشه هم میشه shutdown کرد و هم میشه وسطش قطع کرد و و تا اون لحظه رو رندر گرفت ک بعد اگه خواستیم از اون لحظه که قطع شده به بعد رندر بگیریم
    درسته؟؟؟
    ویرایش توسط hosseinhh : 12-05-16 در ساعت 11:35

اینم لینکش و خلاصه ای از متنش
    https://www.quora.com/How-do-I-pause...ck-again-later

If you want to render in a video format, there is no way you can shut down the computer, turn it on, and resume rendering. You can, however, pause the render, put the computer to sleep, and then continue the render later.

If you are willing to render an image sequence, you may then render a few frames, stop the render, shut down; and continue the render whenever you want. Pay attention, however, that you resume the same render in the render queue that you stopped. That way, it will start rendering from where it stopped, and save the images in the same location.

در ضمن من الان یه puase زدم و sleep کردم یه استراحت یه ربعه بهش دادم بعد که روشن کردم...علاوه بر اینکه میشه ادامه رندر رو رفت...
    فایل محل ذخیره رو میشه باز کرد و تا اونجا که رندر گرفته رو نشون میده...
    ویرایش توسط hosseinhh : 12-09-16 در ساعت 00:43

کلمات کلیدی این موضوع