برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

مشاهده : 80738 , پاسخ ها : 24
موضوع: باز کردن فایل های ویدئویی قفل شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

فوررررری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidpanahi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اگه رمز رو پیدا کردین. می‌تونید از این قسمت فایل‌ها رو استخراج کنید.
    دوست عزیز از کدوم قسمت؟؟؟ عکسی ک فرستادید انگار پاک شده میشه لطفا دوباره بگید

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    خواهش می‌کنم دوست عزیز.
    بالای نرم افزار یه قسمتی هست به نام (Restore Encrypted Files). راستی رمز رو با حروف کوچک و بزرگ هم امتحان کنید.
    موفق باشید.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

امتحان کردم استخراج نمیشه اخه رمز فایلها بیشترهکاراکتراش بیشتر از چیزیه که نرم افزار قبول میکنه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    این رمزی که با نرم افزار بدست میارین رو منظورم نبود. اون رمزی که گفتم اسم شرکت ساخت آموزش رو بزنید منظورم اون رمز بود. خب شما که اون رمز رو ندارید!
    راستی من به سایتی که این آموزش‌ها رو درست کرده رفتم، و دموی آموزش‌های فروشی رو مشاهده کردم، که نوشته دو میلیون و ششصد هزار تومان، اون هم آموزش آنلاین! آموزش‌هاش خیلی پیش پا افتادس شما از همین سایت ویدیو افکت می‌تونید با مبلغ خیلی‌خیلی کمتر، آموزش‌های آقای هادی پور ‌رو تهیه کنید اون هم بر روی dvd.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidpanahi نمایش پست ها
    این رمزی که با نرم افزار بدست میارین رو منظورم نبود. اون رمزی که گفتم اسم شرکت ساخت آموزش رو بزنید منظورم اون رمز بود. خب شما که اون رمز رو ندارید!
    راستی من به سایتی که این آموزش‌ها رو درست کرده رفتم، و دموی آموزش‌های فروشی رو مشاهده کردم، که نوشته دو میلیون و ششصد هزار تومان، اون هم آموزش آنلاین! آموزش‌هاش خیلی پیش پا افتادس شما از همین سایت ویدیو افکت می‌تونید با مبلغ خیلی‌خیلی کمتر، آموزش‌های آقای هادی پور ‌رو تهیه کنید اون هم بر روی dvd.
    موفق باشید.
    درسته این اموزش رو سال پیش گرفته بودم قبل از اشناییم با ویدئو افکت بعدا متاسفانه متوجه شدم البته اموزش پیریمیر بود

سلام من هم اموزشی خریدم متاسفانه رمز داره و رمز فایل ها رو دارم اما نمیخوام روشون رمز باشه، نرم افزارش هم دانلود و نصب کردم. ایا میتونمرمزشو بردارم؟ ممنونم

شما الان منظورتون اینه تو اون قسمت که کد میخواد تو کادر کوچیکه اسم شرکت سازنده رو بزنم؟

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    نقل قول نوشته اصلی توسط alika نمایش پست ها
    شما الان منظورتون اینه تو اون قسمت که کد میخواد تو کادر کوچیکه اسم شرکت سازنده رو بزنم؟
    بله. البته این یه حدس که شاید اسم شرکت باشه. چون کد اصلی با نرم‌افزار درست میشه. فکر کنم قیدش رو بزنید بهتر باشه چون رمز رو فراموش کردین. و داخل سایت ویدیو افکت تا دلتون بخواهد آموزش‌های رایگان پریمیر قرار داده شده. این طور آموزش‌ها دو تا رمز داره که یکی رمز فرعی هستش که بیشتر روی کاور و یا داخل dvd قرار داده میشه. و رمز اصلی که از طریق تلفن یا ایمیل زدن به شرکت براتون ارسال میشه. رمز فرعی رو داخل برنامه وارد کرده و رمز اصلی رو بدست می‌آورید.

سلام دوستان من هم تعدادی فیلم دارم که با همین برنامه رمز گذاری شده وای رمزشو میدونم میشه بگید چطوری استخراجشون کنم چون میخوام بریزم تو گوشی و الان نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    تنها راهش اینه که پخش کنید و ازش فیلم بگیرید / با نرم افزارهای که از دستکتاپ فیلم میگیرن / وگرنه راهی نداره
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین