برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

Lightbulb پرداخت غرامت 30 دلاری به کلیه خریداران کارت های گرافیک gtx 970 انویدیا !

اگر به یاد داشته باشید، چندی قبل انویدیا با خریداران کارت های گرافیک GeForce GTX 970 که از این کمپانی شکایت کرده بودند، بر سر پرداخت غرامت 30 دلاری به ازای هر کارت به توافق رسید. در آن زمان تنها به شاکیان پرونده این غرامت پرداخت شد اما حالا این پرونده جنبه عمومی پیدا کرده و کلیه خریداران کارت های GTX 970 می توانند درخواست دریافت 30 دلار غرامت کنند.

ادامه خبر رو در اینجا بخوانید

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

ممنون که خبر دادین
    بله توخارج میدن، ولی کسی جرات داره بره به گارانتی بگه 30 دلار ما رو بده، با تیپا میندازن بیرون، متاسفانه پول گارانتی میگیرن شرکت هایی مثل اواژنگ ولی وقتی اتفاقاتی میفته هیچ کس پاسخگو نیست، حالا من خودم نرفتم ولی اگه کسی رفت خبر بده که دادن یا نه
    یه نمونه دیگه اینه که گفتن گوشی گلگسی نوت 7 باید از تو دنیا جمع بشه چون خطر انفجار داره، ولی تو ایران هیچ خبری نیست،
    دیگه همینه دیگه باید بسازیم باهاش

نقل قول نوشته اصلی توسط Silent-Night نمایش پست ها
    ممنون که خبر دادین
    بله توخارج میدن، ولی کسی جرات داره بره به گارانتی بگه 30 دلار ما رو بده، با تیپا میندازن بیرون، متاسفانه پول گارانتی میگیرن شرکت هایی مثل اواژنگ ولی وقتی اتفاقاتی میفته هیچ کس پاسخگو نیست، حالا من خودم نرفتم ولی اگه کسی رفت خبر بده که دادن یا نه
    یه نمونه دیگه اینه که گفتن گوشی گلگسی نوت 7 باید از تو دنیا جمع بشه چون خطر انفجار داره، ولی تو ایران هیچ خبری نیست،
    دیگه همینه دیگه باید بسازیم باهاش
    خواهش می کنم

اگر ادامه خبر رو مطالعه میکردین می دیدین که در پایانش ذکر شده این غرامت تنها تو ایالات متحده پرداخت میشه و تو هیچ جای دیگه در دنیا قرار نیست پرداخت بشه

در مورد گوشی Note 7 هم که فرمودین اینطور که نمایندگی سامسونگ اعلام کرد ، در ایران هم بدون هیچ مشکلی این گوشی تعویض میشه

حتی گوشی هایی که به شکل قاچاق وارد ایران شده بودند هم توسط سامسونگ تعویض میشه !!

البته درسته ، در ایران واقعا گارانتی اون طور که باید نیست اما معدود شرکت هایی هم هستند که گارانتی واقعی ارئه میکنند

در پنها حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

کلمات کلیدی این موضوع