سلام دوستان
چند روزی هست دچار یک مشکلی عجیب شدم که حسابی کلافم کرده!! بعد از نصب یک اسکریپت روی افترافکت، برنامم خیلی کند شده تو پروژه های سنگین، یعنی مثلا پروزه ای رو که قبل از نصب این اسکریپت توی 1 دقیقه بارگذاریش میکرد و آماده کار میشد، الان حداقل 5 دقیقه طول میکشه بارگذاریش کنه ضمن اینکه خود لود کردن فوتیج ها هم به نظرم کندتر شده از قبل! لاازم به ذکر که من تا قبل از نصب این اسکریپت افترافکت رو در حالت ادمینستریتور باز نکرده بودم ولی این اسکریپت ازم خواست برای فعال شدندش این کار رو بکنم. حالا نمیدونم که ممکنه مشکل از این موضوع هم باشه یا نه.

حسابی کلافم کرده من راه های زیادی رو تست کردم ولی تاثیری نداشت. مثلا اون اسکریپت رو کلا حذفش کردم؛ کل تنظیمات افترافکت رو ریست کردم؛ حتی خود افترافکت رو هم دوباره نصب کردم (پاکش نکردم روی همون نسخه دوباره نصبش کردم چون کلی اسکریپت، پریست و ... دارم که اگر بخوام همه رو دوباره نصب کنم خیلی زمان بر و پر دردسر) حتی رفتم به ریجستری ویندوز و هر ردپایی از اون اسکریپت کذایی بود رو پاک کردم اما بازم هم به حالت اول برنگشت. خلاصه اینکه هر راهی به نظرم امد انجام دادم ولی فایده ای نداشت.
احیانا اگر دوستان ترجبه مشابهی داشتن یا میدونن باید چه کار کنم که سرعت برنامه به حالت اول برگرده راهنماییم کنه که بدجوری گرفتارش شدم