برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1855 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل بسیار بد در element3d

مشکل بسیار بد در element3d

سلم دوستان من element3d 2.2.2.2115 رو اول فایل اصلی رو نصب کردم بعد فایل fix بعد update و بعد هم fix(همون کرک) رو نصب کردم و لایسنس رو وارد کردم امّا ارور می دهد چند تا عدد و در آخر با پسوند .dpm و مدل را ایمپرت می کنم امّا هیچی نشون نمیده کارت گرافیک هم آپدیت است مشخصات لپتاپ:
    کارت گرافیک 940mx
    رم 16
    core i7 7500u
    و ae 2018
    اگر نشد چه پلاگینی می تواند کارم را برای 3بعدی راه بیندازد?

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    کارت گرافیک شما در لیستِ ساپورتِ این پلاگین نیست.

یکی از راه هایی که دارید اینه که نسخه قدیمی از افترافکت و نسخه قدیمی از element 3D را نصب کنید و تست کنید ببینید جواب میده؟

راه دیگه اینه که از یک نرم افزار 3D برای کارهای سه بعدی استفاده کنید و رندر خروجی را به پروژه افترافکت خود وارد کنید و کامپوزیت رو انجام بدید.

راه آخر هم استفاده از پلاگین Cineware هست که رابطی بین نرم افزار Cinema 4D و افترافکت هست، سرعتش چندان جالب نیست ولی ارتباط نزدیکی بین پروژه سه بعدی و افترافکت خواهید داشت.

تشکر. شما به نظرتون چه نسخه ای ae با elemnt3d را نصب بکنم؟ راستی اگر elemnt 1.6 را نصب بکنم رو 2018 آیا امکان کار کردن دارد بازهم تشکز

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirrsam نمایش پست ها
    تشکر. شما به نظرتون چه نسخه ای ae با elemnt3d را نصب بکنم؟ راستی اگر elemnt 1.6 را نصب بکنم رو 2018 آیا امکان کار کردن دارد بازهم تشکز
    نسخه 1.6.2 بر روی cc2014 ماکزیمم نصب میشه. یه افترافکت 2014 آپدیت 13.2 هم نصب کنید و تست کنید.

مشكل فوري

Member Website

شماره کاربری47844نوشته ها1موضوعات0تشکر0

سلام
    يك مشكل فوري دارم اينكه وقتي ميخوام نصب كنم پلاگين element 3d رو خطاي invalid ميده براي فايل لايسنس از دو سه جاي مختلف هم دانلود كردم باز همين خطا رو ميده نميدونم چكار كنم ممنون ميشم راهنماييم كنين شايد موقع كرك يه كاري رو نميكنم ولي طبق راهنما رفتم اما ... البته اضافه كنم افتر افكت آخرين ورژن ٢٠١٨ و روي مك پرو نصب هستش اين پلاگين رو نياز فوري دارم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouryapf نمایش پست ها
    سلام
    يك مشكل فوري دارم اينكه وقتي ميخوام نصب كنم پلاگين element 3d رو خطاي invalid ميده براي فايل لايسنس از دو سه جاي مختلف هم دانلود كردم باز همين خطا رو ميده نميدونم چكار كنم ممنون ميشم راهنماييم كنين شايد موقع كرك يه كاري رو نميكنم ولي طبق راهنما رفتم اما ... البته اضافه كنم افتر افكت آخرين ورژن ٢٠١٨ و روي مك پرو نصب هستش اين پلاگين رو نياز فوري دارم

کرک element چیز پیچیده ای نیست، یه سری فایل هست که بعد از اتمامِ نصبِ پلاگین (و قبل از اجرای پلاگین) باید کپی کنید و در محل نصبِ پلاگین overwrite کنید. تمام.

* هم پلاگین و هم کرک رو از یک محل دانلود کنید، کرکی که برای یک نسخه ساخته شده برای یک نسخه دیگه ممکنه کار نکنه.

اگه مشکل همچنان ادامه پیدا کرد، بهترین راه برای درکِ مشکل اینه که از کلیه مراحل نصب و کرک و اجرا یک ویدیو بگیرید و قرار بدید تا بشه گفت مشکل در چه زمانی پیش میاد.

طبق راهنمای داده شده نصب میکنم اما باز هم ارور رو میده از سایت p30download هم رفتم باز هم همین مشکل رو دارم
    فایلی برای جایگزینی نداره و توی راهنما هم ننوشته چیزی ولی یادمه توی ویندوز توی مسیر نصب فایلی رو باید جایگزین میکردیم
    راهنمای نصبش اینطوره:

1) Run ElementInstaller and complete the installation process

2) Open After Effects and create a new Composition, then a Solid and apply Element, a pop-up screen will show up.

3) Click "Install License File" and load : ElementLicense.license

4) Enjoy it !

Note :

- If you messed up some files with previous installations, delete this folder and run the installer again : /Library/Application Support/VideoCopilot
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouryapf نمایش پست ها
    طبق راهنمای داده شده نصب میکنم اما باز هم ارور رو میده از سایت p30download هم رفتم باز هم همین مشکل رو دارم
    فایلی برای جایگزینی نداره و توی راهنما هم ننوشته چیزی ولی یادمه توی ویندوز توی مسیر نصب فایلی رو باید جایگزین میکردیم
    راهنمای نصبش اینطوره:

1) Run ElementInstaller and complete the installation process

2) Open After Effects and create a new Composition, then a Solid and apply Element, a pop-up screen will show up.

3) Click "Install License File" and load : ElementLicense.license

4) Enjoy it !

Note :

- If you messed up some files with previous installations, delete this folder and run the installer again : /Library/Application Support/VideoCopilot
    فکر کنم یک مرحله اش کمه، البته ممکنه کرکش فرق داشته باشه با اونی که من نصب کرده بودم.

پیشنهاد میکنم یکی از نسخه هایی که توی فروم هست رو امتحان کنید، حد اقل اگه نتونستید نصب کنید اطمینان خواهید داشت که از فایل دانلود شده نیست به دلیل اینکه افراد دیگه ای توی همین فروم نصبش کردند.

در یک حالتی عجیب فایل پی سی دانلود را حذف کردم و دوباره پلاگین رو از همین فرم دانلود کردم و بدون اینکه کرک کنم مثل اینکه حل شده و یک پروژه سه بعدی ران کردم خیلی عجیب بود!
    دست شما درد نکنه خیلی لطف کردین
    ممنون