برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1699 , پاسخ ها : 5
موضوع: خرید کارت گرافیک ورک استیشن برای افتر افکتس

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102

Exclamation خرید کارت گرافیک ورک استیشن برای افتر افکتس

دوستان،سلام.
    من قصد خرید کارت گرافیک انودیا سری ورک استیشن ،کوادرو یا تسلا رو دارم ،پولی که موجود هست هم حدود 1000000 ،اگه نظری دارید ممنون راهنمایی های شما خواهم بود.

سلام چقدر کارتون سنگینه که کارت وورک استیشن میطلبه؟ من میخواستم بخرم گفتن اگر میخوای روی فوتیج فور کی کار کنی بخر.

Member Website

شماره کاربری
    3102
    فقط این نیست،شما اگر 10ثانیه انیمیشن از ویویی اکستریم با ترکیب دوربین هلی شات بخواهید خروجی بگیرید حتما نیاز به ورک استیشن دارید ،من فقط مثال برای افتر زدم چون دوستان بیشتری با این نرم افزار کار میکنند،سوال دیگه اینکه به نظر شما کارتی مثل ،،جی تی ایکس ،960تا چه میزان جوابگو میتونه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aligazboland نمایش پست ها
    فقط این نیست،شما اگر 10ثانیه انیمیشن از ویویی اکستریم با ترکیب دوربین هلی شات بخواهید خروجی بگیرید حتما نیاز به ورک استیشن دارید ،من فقط مثال برای افتر زدم چون دوستان بیشتری با این نرم افزار کار میکنند،سوال دیگه اینکه به نظر شما کارتی مثل ،،جی تی ایکس ،960تا چه میزان جوابگو میتونه باشه
    حقیقتش رو بخوای من همین کارت رو دارم و وقتی کارت گرافیک به عمل میاد مشکلی ندارم (با c4d و ae و گاهی nuke کار میکنم) اما چون رمم کمه (12 گیگ) توی افترافکت پرویو سخت میگیره --- مخصوصا فوتیجهای hd حتی فوتیجهای دوربینی مثل 600d. بعبارتی کار سریعه، ابزار و پلاگین سریع کار میکنن (کمرا ترکر شولدر ریگ رو هر 10 فریم یک ثانیه میگیره) اما پرویو خفم میکنه مخصوصا توی nuke که گاهی اصلا نمیتونم یک فریم جلو برم البته این بیشتر مربوط به سی پی یوست نه رم.

شما با چه نرم افزارهایی کار میکنید؟

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    به نظرمن یه سر به سیستمهای شرکت مازستا بزنین سیستمهای قوی برای پرویو و برای رند( رندر باکس) های خوبی دارن
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

Member Website

شماره کاربری
    3102
    در واقع من از پریمیر و افتر افکت ،سینما فوردی و اسپپید ترری توی کارام استفاده میکنم که کلا انجام میشه،اما به سختی ،اما نرم افزاری مثل وییویی تنها موفق شدم خروجی استیل ایمیج بگیرم وکلا توی این داستان از گرفتن خروجی ویدیو محروم هستم ،چیزی که توی ذهنم هست هم کاردی مثلk 2200 کوادرو هست اما پولش فعلا نیست.حالا نمیدونم گرافیک یا سی پی یو رو ارتقا بدم.
    ویرایش توسط aligazboland : 11-08-15 در ساعت 04:41

کلمات کلیدی این موضوع