برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

مشاهده : 52059 , پاسخ ها : 40
موضوع: معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmatrix2012 نمایش پست ها
    18 ملیون تومن.... دم همه مایه دارا گرم.....
    من از کارت گرافیکای سری quadro سر در نمیارم ولی برا 18 تومن یه پیشنهاد دارم
    یه کارت گرافیک titan x pascal بگیرید حدودا 8 تومن در میاد. یه مادریورد دو CPU بزارید با دو تا پردازنده xeon 2683 v4 یا 2650 v4 بزارید، اگه تونستید 64 گیگ هم رم بندازید. ssd حتما بزارید. خنک کننده مایع هم که از واجب ترین قطعاته.
    ولی به نفعتونه که همون طور که استاد فرمودند با مازستا تماس بگیرید.
    https://telegram.me/DFMRendering

سلام خروجی های vr خوبی نمیتونم بگیرم پلاگین vray هم دان کردم نصب نمیشه از آموزش شما هم استفاده کردم رو r18 اما جواب نمیده , پس اگه میشه یه پلاگین معرفی کنید که بتونم باهاش تو سینما فوردی vr های خوبی برای اکولوس ریفت و اچ تی سی وایو درست کنم
    کاش حداقل ی شما ره از خودتون میدادید شاید میتونستیم همکاری کنیم هزینه اش رو هر چقدر باشه تقدیمتون میکنیم!اما به من آموزش هاش رو بدید
    ممنون میشم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaehteshampour نمایش پست ها
    سلام خروجی های vr خوبی نمیتونم بگیرم پلاگین vray هم دان کردم نصب نمیشه از آموزش شما هم استفاده کردم رو r18 اما جواب نمیده , پس اگه میشه یه پلاگین معرفی کنید که بتونم باهاش تو سینما فوردی vr های خوبی برای اکولوس ریفت و اچ تی سی وایو درست کنم
    کاش حداقل ی شما ره از خودتون میدادید شاید میتونستیم همکاری کنیم هزینه اش رو هر چقدر باشه تقدیمتون میکنیم!اما به من آموزش هاش رو بدید
    ممنون میشم

سلام پلاگین خاصی نیست باید از خود نرم افزار استفاده کنید
    https://www.youtube.com/watch?v=MzG6Qhj82fU
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام نمیشه آموزشش رو شما بزارید

سلام من هم یک سیستم جدید بستم برا کارهای سه بعدی البته که به شرح زیره و اذیت هم نمیکنه اصلا
    motherboard:z10pe-d16-ws
    dual cpu: xeon 4966 v4(2تا)
    ram:256(8*16)
    GPU:4*quadro p6000
    ssd : 1T
    hdd:6T 7200 red
    البته برا این که بتونین 4 تا کارت گرافیک رو SLI کنید حتما باید 2 تا CPU شبیه به هم رو مادربورد نصب کنید
    من خودم برای استفاده بهینه تر از یک رندباکس dual cpu هم در کنار سیستمم استفاده میکنم.
    سوالی داشتید در خدمتم

@​m.o.ein
    اینو جدید آپدیت کردم ولی چون مهم بود و خواستم ببینین ، توی پست جدید میگم :

هر چند ، بهترین کارایی نسبت به قیمت در حال حاضر در بازار رو پردازنده ی نسل قبل i7 5820K با قیمت تقریبا 1.5 تومن داره . هر چند یه خورده (حدود 5 درصد) از 6800K ضعیف تره ولی نسبت به اختلاف 400 تومنی قطعا انتخاب بهتری هست

سلام دوست عزیز.

یکی دوهفته ای هست که سیتممو فروختم و یک باکس تدوین خریداری کردم اما یه مشکلی دارم
    اونم اینه که هیچ فرقی تو خروجی(رندر) گرفتن پروژه ها یا باز کردن پروژه های سنگین ایجاد نشده مثلا یه پروژه رو 5 ساعت طول میکشه رندر کنه.
    قسمت gpu و تنظیماتی که در آموزش سایت گذاشته شده رو خوندم و انجام دادم ولی دوباره همون نتیجه رو داد.

کارت گرافیک gtx1060
    رم 16

سی پی یو intel(r) core(tm) i5-6400 cpu @ 2.70 GHz

میشه راهنمایی کنید چیکار باید کنم،
    ممنون؟؟؟

دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضامهرنیا نمایش پست ها
    دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

سلام
    1) هر چند عملیات برای گرافیک دو بعدی ، خیلی سبک تر از عملیات برای گرافیک سه بعدی هستن

ولی اولا پردازش و سنگینی خاص خودشون را دارن . حتی پخش و play کردن یه کلیپ نیاز به منابع داره حالا چه برسه به اعمال تغییرات و افکت های مختلف که هر کدوم از این تغییرات و افکت ها ، عملیات ریاضی ساده و پیچیده ی خودشون را دارن و هر چی عملیات ریاضی پیچیده تر باشه ، پردازنده ی قویتری میخواد (و معمولا هم رم بیشتری میخواد) و چه برسه به اینکه چندین لایه و چندین تغییرات یا افکت اعمال بشه و سنگین تر بشه که نیاز به منابع قویتری داره (منظورم از تغییرات ، هر تغییری هست که همه شون نیاز به محاسبات ساده تا بسیار پیچیده ی ریاضی و حتی محاسبات پیچیده ی فیزیک و نور و ... دارن مثلا از محاسبات پیچیده ی ترکینگ گرفته تا تغییر اندازه ی ساده ی یه فوتیج)

دوما توی رندر 3 بعدی ، طرف برای رندر یه فریم ، از چندین دقیقه تا چندین ساعت منتظر پردازش میمونه ولی قطعا برای رندرهای دو بعدی انتظار پردازش بسیار سریعتر داره (گاها انتظار 25 تا 30 فریم در ثانیه رو داره) که هر چی سیستم قویتر باشه ، این انتظارش زودتر به نتیجه میرسه

سوما نرم افزارهایی مثل افترافکت ، علاوه بر رندر دو بعدی معمولی شون (که همین اش هم خیلی وقت ها بسته به پروژه سنگین میشه) ، از موتور رندر ریس تریس یا پلاگین های پیشرفته ی 3 بعدی مثل المنت 3 دی که محاسبات 3 بعدی پیشرفته و سنگین را انجام میده ، استفاده میکنن که نیاز به سیستم قوی دارن (معمولا بخاطر محاسبات زیاد 3 بعدی شون ، از رابط های گرافیکی مثل directx یا opengl یا vulkan یا opencl استفاده میکنن تا پردازش شون را به دوش کارت گرافیک بندازن تا بسیار سریعتر از cpu پردازش کنه . البته معمولا از opengl و opencl استفاده میکنن چون احتمالا directx اختصاصی ویندوز هست هر چند شاید بهتر باشه و vulkan هم که جدید اومده) . پلاگین های 3 بعدی دیگه هم مثل form و ... هستن که کلا بسته به نوع پروژه و تنظیماتی که کاربر انجام میده ، نیاز به محاسبات پیچیده دارن

2) اگه منظورتون حجم خروجی ویدئو هست که بستگی به نوع انتخاب کدک و تنظیمات بیت ریت و ... داره

سلام دوستتان ...
    آقا ما یه سیستم لپ تاپ داریم رم 4 .. سی پی یو core i 5 .... گرافیک دو گیگ ....
    اگه بخاییم باهاش افتر کار کنیم چه نسخه ای نصب کنیم .... 2017 cc نصب کردم کلا گیره... نسخه های پایین تر کدومش سریعتره؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع