با سلام خدمت تمامی عزیزان در انجمن

فرارسیدن سال نو (1397) رو به تمامی عزیزان تبریک می گم و امیدوارم در کنار خانواده همیشه شاد و سلامت باشین.

نمونه کار درباره تحویل سال نو ساختم امیدوارم مورد پسند قرار بگیره.
جا داره از :
آقای هادی پور عزیز بابت
بسته های آموزشی، خصوصاً بسته های مربوط به سینما فوردی، محسن دلیر عزیز (بابت راهنمایی هایی که انجام دادن که اگه این راهنمایی ها نبود احتمال میدادم پروژه رو وسط کار ول کنم) و همینطور دوست گلم سجاد جان (sajjadkhati) بابت راهنمایی درباره خنک کننده و ... تشکر کنم.ممنون از همتون

درباره پروژه: از مرحله ایده و سناریو تا مرحله طراحی انیمیت و میکس و... حدوداً 1 ماه و نیم طول کشید که واقعاً سر رندر و خروجی گرفتن عذاب کشیدم.یه سری چیزها نظیر لوگو در داخل ساعت و.. به خواست مسئول پروژه بود وگرنه من تمایل نداشتم.طراحی کارکتر حاجی فیروز هم از عروسک های لگو الگو برداشته شد.نرم افزارهای مورد استفاده به ترتیب: Maxon Cinema 4D برای مدل سازی ساخت محیط و انیمیت، Adobe Photoshop برای طراحی تکسچر و.. از Adobe After Effects برای جلوه های ویژه نظیر ذرات پراکنده، نورهای محیطی و.. از Mocha برای ترکینگ به دلیل تغییر در محتوا بعد از پایان رندر و... و در نهایت از Adobe Premiere برای تدوین و موسیقی استفاده شد.

مشاهده ویدیو به شکل آنلاین:

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]q8yGK[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

دانلود ویدیو از لینک مستقیم با حجم 30 مگابایت

------------------

پشت صحنه کار به شکل سریع:

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]G6iPU[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

نظرات پیشنهادات خودتون برای بهتر شدن کارم حتماً مطرح کنید
* احتمال داره فایل OBJ بعضی از المان ها در این تاپیک قرار گرفته بشه.

بازم سال نو رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه سلامت باشین که واقعاً سلامتی بزرگترین نعمته

موفق پیروز باشید

یا حق