برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1642 , پاسخ ها : 4
موضوع: انتقال کامپ در افترافکت

انتقال کامپ در افترافکت

سلام. من در پروژه افترم دچار مشکل شدم. ارور crach in progess میده و هرکار کردم رفع نشد و اصلا پروزه رو نمیخونه و کلا متوقفه. ولی با پروژه دیگه ای افترو باز کردم دیدم کار میکنه. حالا میخام کامپ و یا لایه های پروزمو به پروژه دیگه ای منتقل کنم وروش کار کنم. نمیدونم چطور میشه اینکارو کرد. چطور میشه یک کامپو از یک پروزه افتر به پروزه دیگه ای منتقل کرد؟ و یا لایه هارو. و ایا امکان داره ای ارور برطرف بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ضمن تبریک سال نو ، پروژه مورد نظر شما نسبت به توان سیستمتان سنگین است . با اینحال اگر موفق به بارگذاری آن در افترافکت بشوید فقط کافی است با انتخاب کامپوزیشن های مورد نظرتان در پنجره پروجکت و استفاده از اسکریپت زیر میتوانید کامپوزیشن مورد نظر را بهمراه اجزای تشکیل دهنده آن در ذیل یک پروژه با نام جدید ( و مسلماً از نظر حجم سبکتر ) کولکت کرده و ذخیره نمائید و یا در زمینه های دیگر از آنها استفاده کنید . موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread5607.html

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، ضمن تبریک سال نو ، پروژه مورد نظر شما نسبت به توان سیستمتان سنگین است . با اینحال اگر موفق به بارگذاری آن در افترافکت بشوید فقط کافی است با انتخاب کامپوزیشن های مورد نظرتان در پنجره پروجکت و استفاده از اسکریپت زیر میتوانید کامپوزیشن مورد نظر را بهمراه اجزای تشکیل دهنده آن در ذیل یک پروژه با نام جدید ( و مسلماً از نظر حجم سبکتر ) کولکت کرده و ذخیره نمائید و یا در زمینه های دیگر از آنها استفاده کنید . موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread5607.html
    سلام. سال نو شما هم مبارک. ممنون از راهنماییتون. با اسکریپت پروژه جدیدی از کامپ ساختم ولی متاسفانه در پروژه جدید هم افتر کار نمیکنه درحالیکه سبک هم هست. کش را هم خالی کردم. پیغام میده افترافکت هز کرش و بسته میشه. نمیفهمم چه مشکلی داره.افتر 2017 دارم و ویندوز 10.
    aftereffect has crashed
    ویرایش توسط butterfly : 03-24-18 در ساعت 10:13

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط butterfly نمایش پست ها
    سلام. سال نو شما هم مبارک. ممنون از راهنماییتون. با اسکریپت پروژه جدیدی از کامپ ساختم ولی متاسفانه در پروژه جدید هم افتر کار نمیکنه درحالیکه سبک هم هست. کش را هم خالی کردم. پیغام میده افترافکت هز کرش و بسته میشه. نمیفهمم چه مشکلی داره.افتر 2017 دارم و ویندوز 10.
    aftereffect has crashed
    سلام

میتونید در یکی از پروژه ها از منوی file - import file رو بزنید بعد پروژه دیگه رو وارد کنید تا داخل یک پوشه پنجره Project پوشه ای درست بشه که داخل اون کامپوزیشن ها و فایل های اون پروژه دیگه است
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام

میتونید در یکی از پروژه ها از منوی file - import file رو بزنید بعد پروژه دیگه رو وارد کنید تا داخل یک پوشه پنجره Project پوشه ای درست بشه که داخل اون کامپوزیشن ها و فایل های اون پروژه دیگه است
    سلام. ممنونم.
    متوجه شدم اون کامپی که براش مارکر گذاشتم این مشکلو داره. فقط یک مارکر. تو مارکر گذاشتن هم مشکل دارم و پرسیدم که هنوز جوابی دریافت نکردم..

یک سوال در مورد خود نرم افزار دارم. ایا افترافکت محدودیت استفاده داره یعنی باید حتما بعد از مدت خاصی پاک بشه و دوباره نصب بشه تا درست کار کنه؟
    علاوه بر مشکلات گفته شده، بعضی اوقات اتفاق عجیبی میفته مثلا یکدفعه بدون هیچ پیغامی وسط کار بسته میشه!!
    ویرایش توسط butterfly : 03-26-18 در ساعت 11:15