برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 72

مشاهده : 90681 , پاسخ ها : 71
موضوع: قوانین و روش ارسال موضوع جدید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    باسلام درپلاگین در افتر افکت3d cameraTracker وقتی اجرا وآنالیز می شود روی کامپوزیشن می نویسد (Analyzinginbackgrond (step1of2) را به نمایش می گذارد ولی براساس درسی که شما در افتر افکت داده اید در آخر ستاره وشکل های رنگی روی آن نمایش نمی دهد ویچ تغییری ایجاد نمی شود علت چیست از راهنمایی شما سپاسگو هستم با تشکر.

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514

تدوین دوصحنه در پریمیر

سلام
    من میخوام دو صحنه رو با هم یکی کنم ولی بینشون یه صفحه ی سیاه خیلی به مدت کم میاد
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

سلام
    دوستان من در برنامه After Effects مشکل کار با کانال آلفا دارم
    چطور پس زمینه عکسی را حذف کنم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohamedTohi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در برنامه After Effects مشکل کار با کانال آلفا دارم
    چطور پس زمینه عکسی را حذف کنم
    سلام
    در یک مطلب جدید مطرح کنید و عکس مشکل رو بزارید
    http://forum.video-effects.ir/thread4272.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نعیم آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    24329
    سلام دوستان . اقای هادی پور گفت شما عزیزان میتونید به چند سوال من در رابطه با vfx جواب بدید . کدوم یک از شما عزیزان میتونه کمکم کنه چند تا تکنیک نو افترافکت هستش که میخوام یاد بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط نعیم نمایش پست ها
    سلام دوستان . اقای هادی پور گفت شما عزیزان میتونید به چند سوال من در رابطه با vfx جواب بدید . کدوم یک از شما عزیزان میتونه کمکم کنه چند تا تکنیک نو افترافکت هستش که میخوام یاد بگیرم
    سلام عزیز
    روال اینجوریه شما یه پست میزنید و سوالاتتون رو میپرسید نه اینکه یکی بیاد اعلام آمادگی کنه
    به لینک زیر برید و سوالاتتون رو مطرح کنید تا همه دوستان بتونن ببینن
    + ارسال موضوع جدید

باسلام وخسته نباشید .میخواستم بدونم در نرم افزار بیرمیرcs6 میشه وقتی برژه هارو تمام کرد با خود بیرمیر به dvdرایت کرد وتبدیل کرد. ایا نرم افزار خواسی وجود دارد که بتوان این کارهارو انجام داد

نام: Erorr.jpg نمایش: 44 اندازه: 18.6 کیلو بایت

سلام بر دوستان انجمن
    من هنگام نصب پلاگین stardust با این مشکل روبرو میشم لطفا راهنمایی فرمایید

سلام وخسته نباشید ایا در نرم افزار بیرمیر وافتر افکت بعد اتمام برژه نرم افزاری هست که بتوان فیلم رو به dvdتبدیل کرد اکسرخروجی های این نرم افزار با حجم بالا تبدیل میکنند روش یا نرم افزاری هست که بتوانبرژه های مسلا 15 گیگ را به sd 4گیگ تبدیل کرد با تشکر

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad ahmadi نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید ایا در نرم افزار بیرمیر وافتر افکت بعد اتمام برژه نرم افزاری هست که بتوان فیلم رو به dvdتبدیل کرد اکسرخروجی های این نرم افزار با حجم بالا تبدیل میکنند روش یا نرم افزاری هست که بتوانبرژه های مسلا 15 گیگ را به sd 4گیگ تبدیل کرد با تشکر
    در مجموعه برنامه های ادوبی، نرم افزار Media Encoder را پیدا کنید و نصب کنید (هم سری/هم نسخه برنامه های افترافکت و پریمیر باشد).
    بعد میتوانید رندر را به جای اینکه از خود پریمیر و افترافکت بگیرید، به Media Encoder منتقل کنید.
    داخل Media Encoder فرمت ها و فشردگی های بسیار زیادی رو دارید، یکی از اونها Mpeg2 DVD هست که دقیقاً همان فرمت استاندارد فایل های DVD هست، با این فرمت بین 2 تا 8 ساعت ویدیو رو میتونید توی 4 گیگ SD بگنجانید، البته کیفیتش هم در حد DVD خواهد بود و پایین تر از کیفیت ویدیوی 14 گیگی.

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع